Yjet solidarizohen me familjarët e viktimave në Boston - Bota Sot
Yjet solidarizohen me familjarët e viktimave në Boston

Mediale Vip

Yjet solidarizohen me familjarët e viktimave në Boston

Më: 17 prill 2013 Në ora: 14:17

Justin Timberlake,Taylor Swift dhe One Direction,janë vetëm disa prej yjeve që kanë dedikuar mesazh për viktimat e Bostonit,pas shpërthimit që ndodhi natën e 15 prillit.

“Mendimet e mia dhe lutjet shkojnë për sëcilin në qytetin e Bostonit dhe të gjithë ata që janë prekur nga ky incident i tmerrëshëm”,ka shkruar Timberlake në Twitter.

“Shumë dashuri për Bostonin pas një dite të tmerrëshme dhe kaq konfuze dhe nuk e di cfare të them. Thjesht nuk e kuptoj”,ka shkruar Taylor Swift,transmeton “Capital FM”.

Edhe One Directon por edhe yje të tjera si Rihanna,kanë shkruar mesazhe nëpër rrjetet sociale në shenjë solidarizmi me familjarët e viktimave në Boston.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...