Libri që ju gjet agresorit David S. - Bota Sot
Libri që ju gjet agresorit David S.

Aktuale

Libri që ju gjet agresorit David S.

Fitim Dika Nga Fitim Dika Më 23 korrik 2016 Në ora: 14:09
Ilustrim

Pas bastisjes së shtëpisë të 18 vjeçarit, David S., që sipas gjitha gjasave është autori i vrasjes së nëntë civilëve në Qendrën Tregtare Olympia, mes të cilëve edhe tre shqiptarë, policia nuk ka gjetur sende që mund ta lidhin atë më radikalët musliman, por ka gjetur një libër që flet për krimin dhe vrasjet.

Mes tjerash edhe libri  „Dhuna në kokë - Psë nxënësit vrasin?“ nga psikologu amerikan, Peter Langman. /Bota sot

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...