Agim Bahtiri i “hyp” vetë kamionit për ta larguar borën - Bota Sot
Agim Bahtiri i “hyp” vetë kamionit për ta larguar borën

Mitrovica

Agim Bahtiri i “hyp” vetë kamionit për ta larguar borën

Më: 25 janar 2019 Në ora: 20:59
Agim Bahtiri

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri ka publikuar një video në Facebook, ku shihet vetë duke manovruar me  kamionin për largimin e borës.

Ai thotë se Komuna e Mitrovicës me kompanitë përgjegjëse po bën përpjekje maksimale për pastrimin e rrugëve në Shalë të Bajgorës, qytet dhe në vendbanimet tjera, përcjellë “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...