Agim Bahtiri çmend publikun me këtë vallëzim me tupana live në emision! - Bota Sot
Agim Bahtiri çmend publikun me këtë vallëzim me tupana live në emision!

Mitrovica

Agim Bahtiri çmend publikun me këtë vallëzim me tupana live në emision!

Më: 3 mars 2019 Në ora: 21:22
Agim Bahtiri

Në emisionin “Kojshia Show” këtë të dielë ishte i ftuar kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri dhe Grupi i tupanave.

Agim Bahtiri në një moment emocionohet nga meoldia e tupaneve dhe fillon vallëzimin. Shikoni çfarë vallëzimi bënë me tupana.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...