Policia jep detaje për burrin që u gjet i vdekur në lumin Ibër - Bota Sot
Policia jep detaje për burrin që u gjet i vdekur në lumin Ibër

Mitrovica

Policia jep detaje për burrin që u gjet i vdekur në lumin Ibër

Më: 5 prill 2019 Në ora: 13:00
Lumi Ibër

Një burrë nga Mitrovica e Veriut është gjetur pa shenja jete buzë lumit Ibër në Mitrovicë.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se njësitë policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vend të ngjarjes, ndërkaq me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...