Bahtiri dhe O’Connell flasin për zhvillimet aktuale në Mitrovicë - Bota Sot
Bahtiri dhe O’Connell flasin për zhvillimet aktuale në Mitrovicë

Mitrovica

Bahtiri dhe O’Connell flasin për zhvillimet aktuale në Mitrovicë

Më: 18 prill 2019 Në ora: 17:34
Ruairi O’Connell dhe Agim Bahtiri

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka pritur në takim ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruairi O’Connell.

I pari i Mitrovicës dhe diplomati britanik kanë diskutuar së bashku për zhvillimet aktuale në Mitrovicë dhe vend. Ky takim ishte i mbyllur për media, njofton Komuna e Mitrovicës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...