Interesim i madh i njerëzve për të votuar në Zubin Potok, Leposaviq e Zveçan - Bota Sot
Interesim i madh i njerëzve për të votuar në Zubin Potok, Leposaviq e Zveçan

Mitrovica

Interesim i madh i njerëzve për të votuar në Zubin Potok, Leposaviq e Zveçan

Më: 19 maj 2019 Në ora: 07:55
Vendvotim

Janë hapur me kohë, të gjitha vendvotimet në veri të Kosovës, përkatësisht në Mitrovicë, Zubin Potok, Leposaviq dhe Zveçan.

Ndërkaq qysh në mëngjes është vërejtur interesim i madh i njerëzve për të votuar.

Votën e ka hedhur edhe deputeti i Kosovës nga Lista Serbe, Igor Simiq i cili ka thënë se pret që Lista Serbe të fitojë në këto zgjedhje për kryetar të Komunave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...