Mbyllen vendvotimet në zgjedhjet në komunat veriore - Bota Sot
Mbyllen vendvotimet në zgjedhjet në komunat veriore

Mitrovica

Mbyllen vendvotimet në zgjedhjet në komunat veriore

Më: 19 maj 2019 Në ora: 19:32
Foto ilustrim

Në katër komunat veriore të Kosovës, në Mitrovicën e Veriut, Leposaviq, Zveçan dhe Zubin Potok, janë mbajtur zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarët e këtyre komunave.

Vendvotimet janë hapur nga ora 7:00, kurse nga ora 19:00 ka filluar mbyllja e tyre, kur edhe ka nisur numërimi i votave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...