Sipas Bahtirit destabilizmi i Mitrovicës ka ndodhur për këtë arsye - Bota Sot
Sipas Bahtirit destabilizmi i Mitrovicës ka ndodhur për këtë arsye

Mitrovica

Sipas Bahtirit destabilizmi i Mitrovicës ka ndodhur për këtë arsye

Më: 5 shtator 2019 Në ora: 00:51
Agim Bahtiri

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, është i ftuar në emisionin Pressing Zgjedhor në T7.

Bahtiri ka folur edhe për gjendjen në qytetin e Mitrovicës.

“Destabilizmi i Mitrovicës ka ndodhur për një arsye”, ka thënë Bahtiri.

“Kanë krijuar destabilizim kanë vendosur pengesa mes popujve dhe kanë penguar paqen. Këtë e kanë bërë vetëm për një arsye. Që të kontrabandojnë. Këtë e kanë bërë në bashkëpunim me serbët e veriut”, ka shtuar Bahtiri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...