Të rinjtë në Mitrovicë “harrojnë” virusin dhe mblidhen për t’u argëtuar - Bota Sot
Të rinjtë në Mitrovicë “harrojnë” virusin dhe mblidhen për t’u argëtuar

Mitrovica

Të rinjtë në Mitrovicë “harrojnë” virusin dhe mblidhen për t’u argëtuar

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 08:30
Mitrovicë

Të rinjtë e Mitrovicës duket që nuk e kanë hallin e pandemisë Covid-19. Derisa në gjithë Kosovën, numri i të infektuarve dhe të vdekurve po rritet çdo ditë, ata kanë zgjedhur një lokal për tu bashkuar.

Pamjen e dërguar nga lexuesit, të rinjtë e këtij qyteti shihen së bashku në një lokal duke u argëtuar me Dj.

Sipas këtij lexuesi, ata dje janë mbledhur te liqeni. Ndërsa, policia është parë aty.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat