Rrahje brutale në Mitrovicë, përfshihen edhe policët

Mitrovica

Rrahje brutale në Mitrovicë, përfshihen edhe policët

Më: 29 gusht 2020 Në ora: 14:53
Foto ilustrim

Një rrahje ka ndodhur para pak minutash afër Komunës së Mitrovicës.

Në incident ishin të përfshirë edhe policë.

Siç mësohet, Policia nuk ka arrestuar një të përfshirë pasi kishte ndërhyrë babai që ishte polic. Deri tani nuk raportohet për të arrestuar dhe nuk dihet sa persona kanë marrë trajtim mjekësor.

Ndryshe, incidentet ku janë të përfshirë policët, janë shpeshtuar kohën e fundit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat