Familja Peci nga Mitrovica falë gjakun për djalin që i vdiq në vendin e punës

Mitrovica

Familja Peci nga Mitrovica falë gjakun për djalin që i vdiq në vendin e punës

Më: 8 tetor 2020 Në ora: 13:05
Familja Peci dhe Fazliu

Dy familje në Mitrovicë, kanë arritur ta shtrinin dorën e pajtimit.

Është hoxha, Fatmir Latifaj, ai që ka arritur t’i pajtonte këto familje, atë Peci nga fshati Zhazhë i Komunës së Zveçanit dhe familjes Fazliu nga Mitrovica.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi vetë Latifaj.

Postimi (pa ndërhyrje):

Përshkrimi i rastit shkurtimisht:

Me datën 15.07.’20 e merkurë ka ndodhë një aksident fatal me permisa tragjedie ku në punishten e firmes tehnoBurimi nē Mitrovicē puntori zotni Perparim Peci humbi jetën në vend-punishtën e lartëcekur.

VERTET n’Pajtime sa ka EMOCIONE ka dhe NDER dhe RESPEKT!
Me respekt Hoxha Fatmiri!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat