Hapet pa leje lokali që u mbyll nga Inspeksioni/ Eskalon situata pas ndërhyrjes së Policisë në Mitrovicë

Mitrovica

Hapet pa leje lokali që u mbyll nga Inspeksioni/ Eskalon situata pas ndërhyrjes së Policisë në Mitrovicë

Më: 10 janar 2021 Në ora: 07:33
Pamje nga vendi i ngjarjes

Dje në rrugën Agim Ramadani në Mitrovicë është hapur pa leje paraprake lokali “Babylon” i cili ditë më parë ishte mbyllur nga Inspeksioni për shkak të mosrespektimit të masave kundër COVID-19.

Burime të Sinjalit brenda Policisë tregojnë se me të marrë Policia informacion ka dalë në vendin e ngjarjes për të mbyllur lokalin mirëpo ata kanë hasur në rezistencë të tre meshkujve.

Kështu si pasojë e eskalimit të situatës lëndime trupore ka pësuar një zyrtar policor dhe një person i sigurimit të lokalit.

Pas shkakimit të lëndimeve trupore ndaj zyrtarit policor dhe sigurimit të lokalit janë arrestuar tre të dyshuarit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat