Kusari-Lila në Mitrovicë: Nga afër ndjeva atmosferën e fitorës për zgjedhjet e 14 shkurtit

Mitrovica

Kusari-Lila në Mitrovicë: Nga afër ndjeva atmosferën e fitorës për zgjedhjet e 14 shkurtit

Nga: A.SH Më: 25 janar 2021 Në ora: 16:34
Foto nga takimi

Kandidatja për deputetë në listën e VV-së, Mimoza Kusari, ishte sot në Mitrovicë.

Ajo së bashku me kryetarin Agim Bahtiri, vizituan bizneset dhe takuan qytetarë.

“Nga afër ndjeva atmosferën e fitorës për zgjedhjet e 14 Shkurtit”, ka shkruar Kusari në facebook.

Postimi në Facebook:

E nderuar dhe e mirëpritur si gjithmonë në Mitrovicën bujare.

Nga afër ndjeva atmosferën e fitorës për zgjedhjet e 14 Shkurtit.

#KrejtdheDREJT me kryetarin Bahtiri, bizneset, gratë dhe të rinjët e Mitrovicës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat