Vdes në moshën 24 vjeçare Albion Dibrani nga Mitrovica

Mitrovica

Vdes në moshën 24 vjeçare Albion Dibrani nga Mitrovica

Më: 9 prill 2021 Në ora: 15:24
Albion Dibrani

Ka vdekur në moshën 24 vjeçare i riu Albion Dibrani, me banim në Gjermani.

Familja e Albionit vjen nga qyteti i Mitrovicës, por ka kohë që jetojnë në shtetin e Gjermanisë.

Lajmin për vdekjen e Albionit e kanë dhënë familjarët e tij përmes një njoftimi në facebook, ndërsa varrimi pritet të bëhet në Kosovë.

Postimi i plotë:

“Të Allahut jemi dhe tek ai do të kthehemi”

Njoftim mortor:

Të dashur miq, dashamir dhe vendas,

Me dhimbje dhe pikëllim, ju njoftojmë se me datë 08.04.2021 në moshë të re, ka ndërruar jetë Albion Dibrani.

Ngushëllime të sinqerta, familjes Dibrani dhe të afërmve!

Allahu e bëftë prej banorëve të Xhennetit të ndjerin InShaAllah!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat