Tragjike: Një fëmijë mbytet në kanalin e Ibër Lepencit në Mitrovicë

Mitrovica

Tragjike: Një fëmijë mbytet në kanalin e Ibër Lepencit në Mitrovicë

Më: 22 maj 2022 Në ora: 19:38
Foto ilustrim

Një i mitur është gjendur pa shenja jete në kanalin e “Ibër Lepencit” në fshatin Vaganicë të Mitrovicës, sot rreth orës 17:50.

Këtë për median e ka bërë të ditur Avni Zaiti, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë së Kosovës në Mitrovicë.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Ku është konstatuar vdekja e viktimës”, ka thënë Zahiti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat