Pas Veriut, Krasniqi shkon edhe në Jug, e takon Bedri Hamzën

Mitrovica

Pas Veriut, Krasniqi shkon edhe në Jug, e takon Bedri Hamzën

Më: 15 nëntor 2022 Në ora: 18:39
Ministri i Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi

Pas vizitës në dy komunat veriore, ministri i Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi, ka vizituar Mitrovicën.

Atje Krasniqi është pritur nga i pari i komunës, Bedri Hamza, me të cilin diskutuan për procesin e projekteve komunale, zhvillimin ekonomik lokal dhe mundësitë për bashkëpunim.

Ministri Krasniqi poashtu në Mitrovicën e Veriut takoi zëvendëskryesuesin, Skender Sadiku, me të cilin vizituan zyrën e gjendjes civile.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat