Valdete Idrizi: Mitrovicës do t'ia kthej punën, perspektivën dhe ligjin - Bota Sot
Valdete Idrizi: Mitrovicës do t'ia kthej punën, perspektivën dhe ligjin

Mitrovica

Valdete Idrizi: Mitrovicës do t'ia kthej punën, perspektivën dhe ligjin

Më: 10 tetor 2017 Në ora: 23:41
Kandidatja e PDK-së për kryetare të Mitrovicës, Valdete Idrizi

Kandidatja e PDK-së për kryetare të Mitrovicës, Valdete Idrizi gjatë vizitës që ka zhvilluar sot në Iliridë, ka theksuar se Mitrovicës do t'ia kthejë punën, perspektivën dhe ligjin.

“Mitrovica ka nevojë për një personalitet të shquar, të njohur ndërkombtarisht për profilin e saj human, të përkushtuar për qytetarin dhe të vendosur për zbatimin e ligjit. E tillë është Valdete Idrizi.

Në Iliridë, në takim me qytetarë, ritheksova se Mitrovicës do t'ia kthej punën, perspektivën dhe ligjin, vetëm Valdete Idrizi, e dëshmuar në çdo aktivitet të dobishëm për komunitetin.

Ajo sjell ndryshimin, me Forcën e ndryshimit”, shkruan Idrizi në Facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test