LDK në Mitrovicë tregon kë do ta mbështesin në balotazh - Bota Sot
LDK në Mitrovicë tregon kë do ta mbështesin në balotazh

Mitrovica

E diel, 21 tetor 2018

LDK në Mitrovicë tregon kë do ta mbështesin në balotazh

Më: 1 nëntor 2017 Në ora: 22:32
Safet Kamberi

Kandidati i LDK-së për kryetar të Mitrovicës, Safet Kamberi ka folur për raundin e dytë të zgjedhjeve në komunën e Mitrovicës,

Kamberi i cili nuk ka arritur të dalë fitues në këto zgjedhje, ka deklaruar se ende nuk kanë marrë ndonjë vendim se cilin kandidat do ta mbështesin në balotazh.

“Ne kemi pasur interesime nga PDK dhe AKR, në ditët në vazhdime do të të vendosim se cilin kandidat do ta mbështesim”, ka deklaruar Kamberi.

Në komunën e Mitrovicës do të përballen kandidatët: Valdete Idrizi nga PDK, dhe Valdete Idrizi nga PDK.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test