Agim Bahtiri tenton ta përqafojë kundërkandidaten, ajo largohet - Bota Sot
Agim Bahtiri tenton ta përqafojë kundërkandidaten, ajo largohet

Mitrovica

E premte, 19 tetor 2018

Agim Bahtiri tenton ta përqafojë kundërkandidaten, ajo largohet

Më: 3 nëntor 2017 Në ora: 22:51
Agim Bahtiri dhe Valdete Idrizi

Debati në mes Agim Bahtirit nga AKR dhe Valdete Idrizi nga PDK ka përfunduar me shtërngim duarsh nga dy kundërkandidatët.

Në fund të debatit në televizion, ata përshëndetën njëri-tjetrin.

Kandidati i AKR’së, Agim Bahtiri tentoi edhe ta përqafojë kundërkandidaten e tij, por kjo e fundit nuk ia lejoi një gjë të tillë.

“Jo, jo”, i tha ajo Bahtirit teksa u distancua.

Ndryshe, Bahtiri e Idrizi do të përballen në garën e balotazhit më 19 nëntor, për Mitrovicën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test