Bahtiri merr mbështetje në Mitrovicë nga banorët e Bajgorës e Bares - Bota Sot
Bahtiri merr mbështetje në Mitrovicë nga banorët e Bajgorës e Bares

Mitrovica

E premte, 19 tetor 2018

Bahtiri merr mbështetje në Mitrovicë nga banorët e Bajgorës e Bares

Më: 11 nëntor 2017 Në ora: 22:41
Agim Bahtiri

Kandidati i AKR-së për kryetar të Mitrovicës, Agim Bahtiri, sonte mbajti takime me banorët e fshatrave të Shalës së Bajgorës nga të cilët mori mbështetje.

Ai u zotua se me fitoren e tij shaljanët do të jenë zot shtëpie në Mitrovicë, e jo mysafir në shtëpinë e tyre.

Ja postimi i plotë i Agim Bahtirit në Facebook:

Gjatë takimeve me banorët e Bajgorës dhe Bares mora mbështetje të fuqishme, të cilët shprehën vendosmërinë e tyre që me 19 nëntor ta vulosin fitoren tonë të përbashkët. Shaljanët do të jenë zot shtëpie në Mitrovicë, e jo mysafirë në shtëpinë e tyre, ashtu siç kanë qenë para qeverisjes time. Mitrovica ka nevojë për paqe, zhvillim ekonomik dhe qeverisje me duar të pastra, por nuk ka nevojë të qeveriset me dirigjime nga jashtë, për korrupsion e krim. Mitrovica e mitrovicasve +4

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test