Edhe Agim Bahtiri pjesë e takimit të Kurtit me strukturat e partisë në Mitrovicë - Bota Sot
Edhe Agim Bahtiri pjesë e takimit të Kurtit me strukturat e partisë në Mitrovicë

Mitrovica

E enjte, 15 nëntor 2018

Edhe Agim Bahtiri pjesë e takimit të Kurtit me strukturat e partisë në Mitrovicë

Më: 14 janar 2018 Në ora: 18:55
Agim Bahtiri pjesë e takimit të Kurtit me strukturat e partisë në Mitrovicë

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka qenë pjesë e një organizimi të Lëvizjes Vetëvendosje në këtë qytet.

Aty Albin Kurti – kandidati për kryetar të kësaj lëvizjeje, ka takuar aktivistë me të cilët ka biseduar për zgjedhjet e brendshme dhe platformën e tij.

Kurti vetë ka njoftuar përmes Facebook për këtë tubim, ku ka postuar edhe disa fotografi, ku në njërën prej tyre shihet edhe Bahtiri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test