Agim Bahtiri, priti në një takim kryetarin e Bashkisë së Kukësit - Bota Sot
Agim Bahtiri, priti në një takim kryetarin e Bashkisë së Kukësit

Mitrovica

Agim Bahtiri, priti në një takim kryetarin e Bashkisë së Kukësit

Më: 15 prill 2018 Në ora: 10:45
Agim Bahtiri, priti në një takim kryetarin e Bashkisë së Kukësit

Kryetari i komunës Agim Bahtiri, priti në një takim kryetarin e Bashkisë së Kukësit, Bashkim Shehu. Ata vlerësuan si të shkëlqyeshëm bashkëpunimin midis Mitrovicës dhe Kukësit.

Bahtiri dhe Shehu biseduan edhe për situatën në Mitrovicës dhe për çështje tjera me interes të përbashkët, si dhe bënë një shëti nëpër qytet.

Bahtiri dhe Shehu me vënien e kurorave në shtatoret e heronjve dhe dëshmorëve, do të nisin simbolikisht aktivitetet për shënimin e 19 vjetorit te eksodit të shqiptarëve nga forcat serbe.

Në këtë aktivitet do të marrin pjesë edhe përfaqësues të Komunës së Rahovecit. Ky aktivitet përfundon nesër Kukës me një tubim të madh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test