Paralajmërim për bombë në spitalin e fëmijëve në Mitrovicë - Bota Sot
Paralajmërim për bombë në spitalin e fëmijëve në Mitrovicë

Mitrovica

E martë, 13 nëntor 2018

Paralajmërim për bombë në spitalin e fëmijëve në Mitrovicë

Më: 21 qershor 2018 Në ora: 20:23
Mitrovicë

Një paralajmërim është dhënë për bombë të vendosur në spitalin e fëmijëve në veri të Mitrovicës, bëjnë të ditur burime të Kp.

Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërsa priten njësitë përkatëse nga Prishtina.

Sipas këtyre burimeve, pacientët dhe mjekët janë evakuuar nga objekti i spitalit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test