Xhafer Tahiri shpenzoi 138.9 euro brenda kësaj jave - Bota Sot
Xhafer Tahiri shpenzoi 138.9 euro brenda kësaj jave

Mitrovica

E premte, 19 tetor 2018

Xhafer Tahiri shpenzoi 138.9 euro brenda kësaj jave

Më: 29 korrik 2018 Në ora: 22:29
Xhafer Tahiri

Zyra e Kryetarit të komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka bërë publike sot shpenzimet e kryetarit për këtë javë.

“Në kuadër të Zyrës së kryetarit të Komunës,  prej datës 23 deri më 27 korrik, janë këto shpenzime nga kategoria mallra dhe shpenzime: shpenzimet e Zyrës së kryetarit  138.90 euro”, thuhet në njoftimin e publikuar nga komuna e Vushtrrisë.

Kryetari i Komunës, Xhafer Tahiri bënë të ditur se vazhdimisht do të bëjë publike të gjitha shpenzimet e Zyrës së kryetarit të Komunës, por edhe shpenzimet e Komunës në përgjithësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test