Sulmohet në zyrë zyrtari komunal i Mitrovicës - Bota Sot
Sulmohet në zyrë zyrtari komunal i Mitrovicës

Mitrovica

Sulmohet në zyrë zyrtari komunal i Mitrovicës

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 12:09
Mitrovicë

Një zyrtar i komunës së Mitrovicës është sulmuar në zyrën e tij.

Në lidhje me këtë rast Policia ka arrestuar një të dyshuar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...