Zyrtarët e komunës së Mitrovicës Veriore 10 mijë euro vetëm për telefona - Bota Sot
Zyrtarët e komunës së Mitrovicës Veriore 10 mijë euro vetëm për telefona

Mitrovica

Zyrtarët e komunës së Mitrovicës Veriore 10 mijë euro vetëm për telefona

Më: 23 shtator 2018 Në ora: 22:34
Mitrovicë

Ende nuk kanë objekt të vetin, por zyrtarët e komunës së Mitrovicës Veriore,  të pakten sipas Komisionit Rregullativ të Prokurimit Publik, i kanë vënë vetes prioritet blerjen e telefonave të serive të fundit.

Për 10 sish, sipas një njoftimi të KRPP-së, janë ndarë 10 mijë euro, dhe tani është hapur tenderi për ofertuesit.

Por, shefja e administratës së kësaj komune, Adriana Hoxhiq, mohon të jetë shpallur kësi tenderi. Por, këmbëngulë se do të blihen edhe pajisje të tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...