Mjaltë dhe uthull molle, kombinimi magjik për shëndetin - Bota Sot
Mjaltë dhe uthull molle, kombinimi magjik për shëndetin

Mjekësi alternative

Mjaltë dhe uthull molle, kombinimi magjik për shëndetin

Më: 22 maj 2019 Në ora: 16:23
Ilustrim

Mjalti dhe uthulla e mollës janë të mira për shëndetin tuaj: zbuloni efektin e kombinimit të këtyre përbërësve magjik.

Mjalti dhe uthulla e mollës janë dy përbërës shumë të përdorur dhe të vlerësuar për shijen e tyre dhe për shumë përdorime që kanë në kuzhinë tonë. Megjithatë, jo të gjithë e dinë, se së bashku ata formojnë një dyshe magjike për mirëqenien dhe të gjitha në sajë të vlerave të tyre të shumta dhe mënyrës se si ato kombinohen me njëri-tjetrin.

Marrja e tyre së bashku çdo ditë, ndoshta në mëngjes, është me të vërtetë e mirë për metabolizmin, sistemin imunitar dhe mendjen. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...