Ujë diuretik për të ulur barkun dhe për të eleminuar kilet e tepërta - Bota Sot
Ujë diuretik për të ulur barkun dhe për të eleminuar kilet e tepërta

Mjekësi alternative

Ujë diuretik për të ulur barkun dhe për të eleminuar kilet e tepërta

Më: 3 qershor 2019 Në ora: 17:17
Ilustrim

Uji diuretik i vlefshëm merr emrin nga shpikësi i tij, i cili e zhvilloi atë pikërisht për të humbur peshë natyrshëm.

Shpikësi quhet Cynthia Sass, kështu që emri i ujit Sassy, me këtë recetë është në gjendje të ndryshojë ujin në një pije të çuditshme që mund të bëjë mrekulli për trupin tuaj.

Përdoret në shumë dieta të shoqëruara me një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar dhe ka zero kalori dhe nxit fuqishëm tretjen, duke ju ndihmuar për të humbur peshën në një mënyrë të thjeshtë, të shpejtë dhe të natyrshme.

Ja se si të përgatisni ujë diuretik:

2 litra ujë mineral

1 lugë çaji xhenxhefil i freskët i integruar

1 kastravec i prerë në feta

1 limon i prerë në copa të vogla

12 gjethe të freskëta nenexhik

Përzieni gjithçka dhe lëreni për disa orë, pastaj konsumoni të paktën 8 gota në ditë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...