Ju djegin sytë nga puna e shumtë gjatë ditës? Kjo recetë do t'ju shpëtojë - Bota Sot
Ju djegin sytë nga puna e shumtë gjatë ditës? Kjo recetë do t'ju shpëtojë

Mjekësi alternative

Ju djegin sytë nga puna e shumtë gjatë ditës? Kjo recetë do t'ju shpëtojë

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 10:14
Foto

Puna, celulari, shikimi I një filmi para se të flemë, janë të gjitha probleme t cilat bëjnë sytë tanë të jenë shumë të lodhur dhe në një ditë pushimi. Nëse keni provuar cdo gjë dhe nuk ju ka funksionuar ka nëj zgjidhje që ndoshta nuk e dinit: Një maskë në kuzhinën tuaj. Ju duhen

Përbërësit:

Një kokërr patate

Një kastravec

Rende

Pambuk i pastër

Grini patatet dhe kastravecin dhe përzieni bashkë, shtypini në mënyrë që ti merrni lëngun që ato nxjerrin. Merrni nëj pambuk lageni më këtë lëng dhe vendoseni në sytë tuaj. Do të shihni rezultatin e menjëhershëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat