Ilaçi natyral që ju ndihmon të forconi kockat dhe të largoni dhimbjet - Bota Sot
Ilaçi natyral që ju ndihmon të forconi kockat dhe të largoni dhimbjet

Mjekësi alternative

Ilaçi natyral që ju ndihmon të forconi kockat dhe të largoni dhimbjet

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 10:38
Ilustrim

Preparati është plotësisht natyral, nuk mund të dëmtojë organizmin tuaj, por ndikon në përmirësimin e fortësisë së eshtrave.

Ky ilaç natyral është i lehtë për t’u përgatitur dhe e gjitha që ju nevojitet janë:

10 lugë fara liri,

5 lugë susam të bluar,

disa fara kungulli,

disa fara gruri,

pak fara luledielli,

3 lugë rrush të thatë,

1 kg mjaltë livadhesh.

Përgatitja:

Në një enë të madhe përzieni të gjithë përbërësit, duke përdorur lugë druri. Kur t’i përzieni mirë, tretjen vendoseni në kavanoz qelqi.

Përdorimi: konsumoni një lugë gjelle të këtij ilaçi para mëngjesit dhe një para dreke.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...