Ju nevojiten dy minuta që t’i pastroni zorrët: Hani një lugë të kësaj tretjeje shtëpiake dhe do të rilindeni - Bota Sot
Ju nevojiten dy minuta që t’i pastroni zorrët: Hani një lugë të kësaj tretjeje shtëpiake dhe do të rilindeni

Mjekësi alternative

Ju nevojiten dy minuta që t’i pastroni zorrët: Hani një lugë të kësaj tretjeje shtëpiake dhe do të rilindeni

Më: 10 shkurt 2020 Në ora: 13:44
Foto Ilustrim

Ilaçin konsumoni në mëngjes në lukth të thatë, nga një lugë

Siç dihet, sistemi i tretjes është shumë i ndërlikuar në të cilin ndodhin njëkohësisht shumë funksione të ndryshme, andaj është e nevojshme t’i kushtoni më shumë kujdes edhe gjendjes së tij, në mënyrë që të mos ndodhin zhvillime të ndonjë sëmundjeje, transmeton Telegrafi.

Për t’i penguar këto zhvillime, ekspertët këshillojnë që të fillojmë të konsumojmë ekskluzivisht ushqim të shëndetshëm, por edhe që gjashtë muaj të bëjnë detoksikimin e organizmit.

Detoksikimin e organizmit mund ta bëni nëse e mbaroni këtë ilaç natyral.

Përbërësit e duhur:

– 5 lugë ujë të vluar;
– 150 gramë kumbulla;
– 150 gramë hurma.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat