Kura natyrale për dhimbjet e shpinës dhe këmbëve - Bota Sot
Kura natyrale për dhimbjet e shpinës dhe këmbëve

Mjekësi alternative

Kura natyrale për dhimbjet e shpinës dhe këmbëve

Më: 25 janar 2018 Në ora: 07:25
Ilustrim

A vuani nga dhimbja e shpinës ose dhimbjet në këmbë? Kjo zakonisht shkaktohet nga qëndrimi ulur për kohë të gjatë ose aktivitetet e vështira fizike.

Ju nuk duhet të shqetësoheni për këto dhimbje sepse ka një ilaç natyral që për pak ditë do të bëjë që t’i ndjeni ndryshimet pozitive dhe në më pak se dy muaj do të shëroheni krejtësisht.

Kura natyrale për të larguar dhimbjet në shpinë dhe këmbë është më poshtë.

Çdo natë para se të flini, për një deri dy muaj rresht, duhet të konsumoni vazhdimisht:

Një fiq të tharë

Një kajsi të tharë

Pesë kumbulla të thara

Këto fruta përmbajnë substanca që kontribuojnë në rigjenerimin e indeve që lidhen me disqet ndër-vertebrore duke i bërë ato më të forta.

Secili prej këtyre frutave ka përbërës të veçantë dhe kombinimi i tyre krijon një ilaç popullor që është jashtëzakonisht efektiv dhe vepron njejtë si tek burrat dhe gratë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test