Ky ilaç kuron veshin dhe largon dhimbjen e kokës - Bota Sot
Ky ilaç kuron veshin dhe largon dhimbjen e kokës

Mjekësi alternative

E hënë, 15 tetor 2018

Ky ilaç kuron veshin dhe largon dhimbjen e kokës

Më: 30 mars 2018 Në ora: 14:38
Foto Ilustrim

Infeksionet e veshit janë shumë të dhimbshme sidomos kur bëhet fjalë për një fëmijë. Këtu është një ilaç natyral që duhet të provoni sepse me te vërtetë ju ndihmon. Përfitimet e hudhrës janë të njohura shekuj me radhe.

Hudhra është një ilaç shumë i mirë natyror për shumë sëmundje. Një thelpi hudhër mund të shërojë infeksionin e dhimbshëm të veshëve.

Hudhra heq dhimbjen e veshit dhe te kokës.

Dhimbja e veshit është një ndjenjë e pakëndshme, por me ndihmën e hudhrave mund ta zvogëlohet dhe ta largohet në një moment.

Thjesht vendosni thelpinj të pastruar të hudhrave në veshin tuaj.

Dhimbja dhe inflamacioni kalojnë brenda disa minutash.

Me këtë metodë ju mund të kuroni dhimbjen e kokës.

Përsëritni procedurën para se të shkoni në shtrat. Hidhni hudhrat në vesh gjatë natës.

Hudhra ul temperaturën e trupit.

Kjo është ideale për fëmijët. Nëse fëmija juaj ka temperaturë,hidhni në uthullën e mollës disa thelpinj hudhre. Pastaj vendosini në këmbë dhe ne veshët e fëmijës suaj.

Temperatura do te zhduket shumë shpejt. Infeksionet e veshit janë shumë të dhimbshme sidomos kur bëhet fjalë për një fëmijë. Këtu është një ilaç natyral që duhet të provoni sepse me te vertete ju ndihmon.

Përfitimet e hudhrës janë të njohura shekuj me rradhe.Hudhra është një ilaç shumë i mirë natyror për shumë sëmundje.

Një thelpi hudhër mund të shërojë infeksionin e dhimbshëm të veshëve.

Hudhra heq dhimbjen e veshit dhe te kokës.

Dhimbja e veshit është një ndjenjë e pakëndshme, por me ndihmën e hudhrave mund ta zvogëlohet dhe ta largohet në një moment.

Thjesht vendosni thelpinj të pastruar të hudhrave në veshin tuaj.

Dhimbja dhe inflamacioni kalojnë brenda disa minutash.

Me këtë metodë ju mund të kuroni dhimbjen e kokës.

Përsëritni procedurën para se të shkoni në shtrat. Hidhni hudhrat në vesh gjatë natës.

Hudhra ul temperaturën e trupit.

Kjo është ideale për fëmijët. Nëse fëmija juaj ka temperaturë,hidhni në uthullen e molles disa thelpinj hudhre.Pastaj vendosini në këmbë dhe ne veshët e fëmijës suaj. Temperatura do te zhduket shumë shpejt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test