Ky piling natyror është vdekje për celulitin, do ta gjeni në kuzhinën tuaj - Bota Sot
Ky piling natyror është vdekje për celulitin, do ta gjeni në kuzhinën tuaj

Mjekësi alternative

E hënë, 22 tetor 2018

Ky piling natyror është vdekje për celulitin, do ta gjeni në kuzhinën tuaj

Më: 12 prill 2018 Në ora: 22:02
Foto ilustrim

Përgatitja është e thjeshtë, mirëpo rezultatet arrihen shpejt.

E vetmja mënyrë që të hiqni qafe celulitin është kombinimi i ushqimit të shëndetshëm, i aktiviteteve fizike, i pirjes së ujit dhe i tretmanit kozmetik.

Ndërkaq për efekte më të mira dhe më të shpejta ekspertët rekomandojnë këtë përbërje.

E gjitha që ju duhet janë përbërësit të cilët me siguri i keni në kuzhinën tuaj:

? gjysmë gote kafe

? 2 lugë sheqer ngjyrë të kafeje

? 2 deri 3 lugë vaj ulliri

Përbërësit përzieni dhe qitni në një enë të vogël me kapak.

Pas dushit bëni masazh të mirë zonave kritike me këtë piling natyror dhe shpërlajeni me ujë të vakët.

Për të arritur rezultate të mira, përbërjen përdoreni sa më shpesh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test