Kamomili, ilaç për dhimbjet e barkut - Bota Sot
Kamomili, ilaç për dhimbjet e barkut

Mjekësi alternative

Kamomili, ilaç për dhimbjet e barkut

Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 08:26
Kamomili

Kamomili njihet për shumë të mira shëndetësore, përveç shijes së tij të mirë si çaj.

Ndër të mirat më të mëdha nga përdorimi i kamomilit është ndikimi që ka në lehtësimin e dhimbjeve të barkut.

Një produkt i përgatitur me kamomil dhe ilaçe të tjera bimore ka rezultuar i mirë për lehtësimin e dhimbjeve të stomakut, ulcerës, të përzierave dhe të vjellave.

Kamomili ka fuqinë që të lehtësojë dukshëm dhimbjet e barkut, apo edhe të largojë tërësisht dhimbjet nëse nuk janë aq të forta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...