Ja sa do të kushtojë modeli më i shtrenjtë i Galaxy S10 - Bota Sot
Ja sa do të kushtojë modeli më i shtrenjtë i Galaxy S10

Mobile

Ja sa do të kushtojë modeli më i shtrenjtë i Galaxy S10

Më: 22 janar 2019 Në ora: 09:22
Galaxy S10

TuttoAndroid raporton se ka marrë detaje të opsioneve të memories dhe kostos së Galaxy S10.

Flagshipët e rinj të Samsung raportohet se do të kenë 6 dhe 8GB RAM. Ndërsa modeli më i shtrenjtë Galaxy S10 Plus apo X mund të ketë deri në 12GB RAM.

Ky i fundit gjithashtu pritet të ketë 1TB memorie.

Mëposhtë gjeni modelet sipas çmimeve dhe RAM/Memorie:

S10 Lite 6/128GB – 779 euro

S10 6/128GB – 929 euro

S10 8/512GB – 1179 euro

S10 Plus 6/128 – 1049 euro

S10 Plus 8/512GB – 1299 euro

S10 Plus 12/1TB – 1599 euro

Siç mund ta shikoni nga lista e çmimeve, asnjë model nuk do të jetë i lirë ku modeli bazë fillon nga 779 euro.

Tre modelet pritet të debutojnë më 20 Shkurt ka konfirmuar Samsung.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...