Xiaomi Black Shark 2 arrin në mars ose prill - Bota Sot
Xiaomi Black Shark 2 arrin në mars ose prill

Mobile

Xiaomi Black Shark 2 arrin në mars ose prill

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 13:41
Xiaomi Black Shark 2

Duket sikur Xiaomi po i afrohet fundit të punës për krijimin e telefonit të tij të tretë të brezit të quajtur Black Shark 2.

Në një publikim në faqen Weibo, drejtori i prodhimit të kompanisë informoi se ka parë një telefon të ri Black Shark, për të cilin thotë se është atraktiv dhe ka karakteristika të shkëlqyeshme.

Tashmë dihet se Xiaomi po punon në pasardhësin e telefonit të tij Black Shark që nga viti 2017, dhe pajisja do të ketë procesor Snapdragon 855, të paktën 8GB RAM dhe sistem operativ Android 9 Pie.

Pas telefonit të tij të parë të lojërave, Xiaomi lansoi edhe Shark Helo me 10 GB RAM në muajin tetor. Pas publikimit të këtij sistemi, pritet që Black Shark 2 të arrijë në mars ose prill.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...