Apple lëshon në zbritje iPhone X, mund ta blini për 200 euro më lirë - Bota Sot
Apple lëshon në zbritje iPhone X, mund ta blini për 200 euro më lirë

Mobile

Apple lëshon në zbritje iPhone X, mund ta blini për 200 euro më lirë

Më: 6 shkurt 2019 Në ora: 09:47
Foto

Dy versionet që janë në shitje nga Apple, janë iPhone X 64GB që ka çmim 769 dollarë, apo 670 euro dhe versioni i iPhone X me 256GB me çmim 899 dollarë, apo 787 euro.

Kjo i bije që tek dy modelet kë zbritje prej 200 eurosh nga çmimet reale.

Modelet kanë dalur në shitje paraprakisht në dyqanet e Apple në Britani të Madhe, ndërsa do të jenë së shpejti në të gjitha pikat zyrtare të shteteve evropiane.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...