OnePlus 7 mund të ketë një tipar fantastik, që nuk ekziston në asnjë telefon tjetër - Bota Sot
OnePlus 7 mund të ketë një tipar fantastik, që nuk ekziston në asnjë telefon tjetër

Mobile

OnePlus 7 mund të ketë një tipar fantastik, që nuk ekziston në asnjë telefon tjetër

Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 10:56
OnePlus 7

Kompania me bazë në Shenzhen ka nisur një konkurs të ri për përdoruesit, që i shtyn të zgjedhin karakteristikat e reja të softuerëve për telefonat e tyre të ri.

Karakteristika fituese do të kodohet nga ekipi i softuerit OnePlus dhe do të përfshihet në një përditësim të ardhshëm të OxygenOS – sistemit operativ Android që funksionon në të gjitha telefonat OnePlus – duke përfshirë edhe OnePlus 7 e ardhshëm.

OnePlus kanë qenë gjithmonë të hapur për sugjerime nga përdoruesit e tyre të forumit, duke zbatuar Gaming Mode bazuar në reagimet nga komuniteti.

Megjithatë, kjo është hera e parë që kompania ka kërkuar ndihmë të plotë nga përdoruesit e OnePlus.

Quajtur Product Manager Challenge, kompania ka ndarë një postim në blog duke i kërkuar përdoruesve të mendojnë për funksionet e tyre ideale – ose një veçori që ata kanë zbuluar në një pajisje rivale që ata besojnë se mund të përmirësohet për telefonat OnePlus. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...