Apple sjell risinë e re, së shpejti 230 emoji të reja - Bota Sot
Apple sjell risinë e re, së shpejti 230 emoji të reja

Mobile

Apple sjell risinë e re, së shpejti 230 emoji të reja

Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 13:00
Foto

Rreth 171 emoji do të bazohen tek gjinia dhe ngjyra e trupit të njerëzve, ndërsa të tjerat do jenë simbole që i kanë kërkuar fansat prej kohësh.

Njoftimi është zyrtar dhe do të ketë një shumëllojshmëri ikonat dhe për njerëzit me aftësi të kufizuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...