Samsung pritet të prezantojë sot Galaxy S10 - Bota Sot
Samsung pritet të prezantojë sot Galaxy S10

Mobile

Samsung pritet të prezantojë sot Galaxy S10

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 14:21
Samsung

Samsung pritet që sot të prezantojë pajisjen më të re të quajtur Samsung Galaxy S10.

Telefoni më i ri i kësaj kompanie pritet të vijë me shumë risi dhe me shumë shërbime të përmirësuara.

Galaxy S10, që vjen në përvjetorin e dhjetë të këtij brendi, përpos pamjes, ka edhe kamerë më të avancuar.

Gjithashtu, është rritur jetëgjatësia e baterisë si dhe mbështet rrjetin 5G. Megjithatë, të dhënat e sakta pritet të mësohen në mbrëmje kur është planifikuar edhe të mbahet ceremonia e prezantimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...