LG V50 ThinQ pritet të jetë telefoni i parë me rrjetin 5G - Bota Sot
LG V50 ThinQ pritet të jetë telefoni i parë me rrjetin 5G

Mobile

LG V50 ThinQ pritet të jetë telefoni i parë me rrjetin 5G

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 20:36
LG V50 ThinQ

Telefonat e shumëpërfolur me rrjetin 5G, janë të vërtetë dhe së shpejti ka mundësi të blihen.

OnePlus dhe Samsung kanë njoftuar se do t’i lansojnë pajisjet e reja, me mundësi të rrjetit 5G rreth vitit 2019, ndërsa LG do të jetë i pari që e integron këtë kapacitet në V50 ThinQ, të cilin e lanson gjatë muajit mars.

Evan Blass e ka postuar një imazh në Twitter, ku shfaqet ky telefon, bashkë me mundësi e rrjetit 5G, që pritet të jetë shumë më i shpejtë se aktuali.

Pasardhësi i V40 ThinQ, raportohet të jetë i pari me lidhjen 5G në wireless, që pritet të prezantohet të dielën më 24 shkurt, në Mobile World Congress.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...