Si të lexoni mesazhet e Whatsappit në iPhone pa e kuptuar dërguesi - Bota Sot
Si të lexoni mesazhet e Whatsappit në iPhone pa e kuptuar dërguesi

Mobile

Si të lexoni mesazhet e Whatsappit në iPhone pa e kuptuar dërguesi

Më: 3 mars 2019 Në ora: 20:19
Whatsapp

Të gjithë përdoruesit e iPhonet do të arrijnë të shohin fshehurazi disa mesazhe, por pa e lënë “seen”.

Një mënyrë e thjeshtë për të mos lejuar dërguesin që të kuptojë se keni parë mesazhin është metoda “Airplane Mode”.

Pjesa më e madhe e modeleve të reja të iPhonet kanë opsionin Touch 3D. Ekrani ka një shtresë shtesë të ndjeshmërisë së kontaktit në të, kështu që duke shtypur fort në ekran, mund të sillni opsione të reja.

Nëse klikoni në një bisedë në rrjetin social të mesazheve WhatsApp, do të shkoni direkt në mesazhet.

Por, nëse bëni një shtypje më të fortë dhe e mbani gishtin në mesazhin që dëshironi të shikoni, do arrini të lexoni të gjithë mesazhin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...