Black Shark 2 vjen me Liquid Cool 3.0 - Bota Sot
Black Shark 2 vjen me Liquid Cool 3.0

Mobile

Black Shark 2 vjen me Liquid Cool 3.0

Më: 6 mars 2019 Në ora: 12:19
Xiaomi Black Shark

Xiaomi Black Shark 2 pritet në muajt e ardhshëm dhe ne e dimë se telefoni do të ketë një teknologji të re ftohje të lëngshme të quajtur Liquid Cool 3.0.

Informacioni tani është konfirmuar përmes profilit Weibo të lojërave të nënbrendit të Xiaomi, së bashku me videon e parë promo të pajisjes hyrëse.

Emri Black Shark 2 konfirmohet gjithashtu. Testet më të hershme të zbuluara konfirmuan se Black Shark i ri do të ketë çip Snapdragon 855 dhe të paktën 8GB RAM. Telefoni mban shenjën e modelit SKW-A0, dhe duket sikur do të vijë me një mbështetje për mbushje të shpejtë siç është Xiaomi Mi 9.

Telefoni vjen me Android Pie që nga fillimi, dhe duke qenë se është një telefon lojërash, Black Shark 2 mund të ketë Game Turbo së bashku me një numër përmirësimesh në CPU, GPU dhe rrjet për të përmirësuar përvojën e lojërave. Spekulimet gjithashtu tregojnë një model RAM 12GB dhe një ekran të madh të hollë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...