Kur celulari të shpëton jetën - Bota Sot
Kur celulari të shpëton jetën

Mobile

Kur celulari të shpëton jetën

Më: 14 mars 2019 Në ora: 10:22
Ilustrim

Telefonat celularë mund t’ju shpëtojnë vërtet jetën, sidomos kur drejt jush është duke ardhur një shigjetë.

Ky ishte rasti i një 43-vjeçari në Australi i cili u sulmua nga një tjetër, njoftoi policia.

Incidenti ndodhi kur sulmuesi, i cili kishte një hark dhe shigjetë, doli për t’u ballafaquar me personin që nxori telefonin për ta fotografuar.

Momenti që 43-vjeçari ngriti telefonin, ai e qëlloi me shigjetë e cila depërtoi edhe telefonin për ta gërvishtur në fytyrë.

Sulmuesi 39-vjeçar u arrestua nga policia, e cila nuk pranoi të jepte detaje të tjera për ngjarjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...