OnePlus 7 duket mahnitshëm në videon e re konceptuale - Bota Sot
OnePlus 7 duket mahnitshëm në videon e re konceptuale

Mobile

OnePlus 7 duket mahnitshëm në videon e re konceptuale

Më: 25 mars 2019 Në ora: 10:11
OnePlus 7

OnePlus është duke u përgatitur për të lansuar telefonin e ardhshëm të tyre në muajt e ardhshëm.

Pasardhësi i OnePlus 6T, që do të jetë tërësisht i ndarë nga telefoni 5G i cili do të lansohet këtë verë, është i gatshëm që të ketë një dizajn rrënjësisht të ndryshëm nga çdo gjë që kemi parë më parë të dalë nga laboratori R & D i OnePlus.

Concept Creator në YouTube ka publikuar një video të re bazuar në spekulimet e fundit dhe rrjedhjet rreth telefonit të ri. Pajisja duket mahnitëshëm.

Pjesa e përparme e telefonit dominohet nga një ekran OLED prej 6.41 inçësh, pa korniza. Ashtu si paraardhësi i tij, OnePlus 7 do të ketë një skaner optik në ekran të gjurmëve të gishtave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...