Xiaomi do të sjell telefonin me ekran që paloset - Bota Sot
Xiaomi do të sjell telefonin me ekran që paloset

Mobile

Xiaomi do të sjell telefonin me ekran që paloset

Më: 5 prill 2019 Në ora: 21:56
Xiaomi

Smartfonët të cilët palosen janë trendi i këtij viti.

Tashmë garës për një model të tille telefoni iu është bashkangjitur edhe Xiaomi.

Kjo kompani ka paralajmëruar një smartfonë me ekran i cili paloset dhe lakohet sikur të ishte i kthyer nga jashtë, duke mundësuar një transformim të tij në një tablet.

Ky smartfon i Xiaomi është i veçantë për arsye se mund të paloset nga të dyja anët.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...