OnePlus mund të paraqesë tre telefona këtë vit - Bota Sot
OnePlus mund të paraqesë tre telefona këtë vit

Mobile

OnePlus mund të paraqesë tre telefona këtë vit

Më: 11 prill 2019 Në ora: 17:42
OnePlus

Sipas njoftuesit të furnizuesit Ishan Agarwala, do të ketë tre variante të telefonit OnePlus këtë vit, të cilët do të quhen OnePlus 7, OnePlus 7 Pro dhe OnePlus 7 Pro 5G.

Modeli standard do të emërohet GM1901 / 03/05, versioni Pro do të ketë numrin e modeleve GM1911 / 13/15/17, ndërsa versioni 5G do të ketë numrin GM1920.

Fotografia e OnePlus 7 Pro mbart kodin GM1915t dhe zbulon disa nga specifikimet, si procesorin Snapdragon 855, 8GB RAM, një ekran 6.67 inç dhe një sistem me tre kamera (48MP + 16MP + 8MP). Është gjithashtu e dukshme pa një prerje me skaj të lakuar.

Ndërsa, OnePlus 5G është i ngjashëm me modelin 6T të vitit të kaluar, me LED të pozicionuar ndryshe.

Më shumë informacion në linjën OnePlus 7 pritet në periudhën e ardhshme

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...