Honor 20 nga Huawei shihet online, në katër ngjyra të ndryshme - Bota Sot
Honor 20 nga Huawei shihet online, në katër ngjyra të ndryshme

Mobile

Honor 20 nga Huawei shihet online, në katër ngjyra të ndryshme

Më: 1 maj 2019 Në ora: 07:05
Honor 20

Në pak më shumë se tre javë, nën-marka Huawei Honor do të lansoj telefonin e ri, Honor 20.

Ngjashëm me serinë Huawei P30, Honor 20 pritet të vijë me një kamera me tre lente.

Sot, një ngjyrë e re ka rrjedhur, e publikuar nga GSMArena. Nga imazhi, duket se është një ngjyrë e rozë-bardhë, dhe është disi e ngjashme me Crystal Frying në Huawei P30.

Nga imazhet e ndryshme, ne gjithashtu mund të shohim telefonin që vjen në një gradient vjollce-të kaltër, i cili ndoshta do të quhet Twilight, si dhe të zezë dhe blu.

Imazhet gjithashtu tregojnë një lente kamere në pjesën e sipërme, vetëm në modelin Pro.

Ky duhet të jetë sensori i zmadhimit Huawei, që është i aftë të zmadhojë 5x. Siç mund ta prisni nga një telefon premium Huawei në fillim të vitit 2019, seria Honor 20 pritet të vijë me procesorin Kirin 980 brenda, së bashku me 6GB ose 8GB RAM. Sensori kryesor i kamerës duhet të jetë 48 megapiksel, megjithëse nuk është e qartë nëse kompania do të përdorë të njëjtën teknologji SuperSpectrum që është gjetur në serinë P30.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...